Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Black Mirror 3x2

Playtest

Pas një udhëtimi në tërë botën, për t’u shkëputur nga familja dhe për të gjetur veten, Cooper përfundon në Angli dhe pranon rolin që të testojë një lojë kompjuterike, që të fitojë para për t’u kthyer në shtëpi. Kjo punë e thjesht del më e vështirë nga ç’pritej.

Oct. 21, 2016

Black Mirror season 3