Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

El Chapo 3x9

Episode 9

Deri sa El Chapo është prapa grillav , një luftë për pushtet ndodh midis Kenos dhe Damasos, te dy pretendojnë se dëshira e El Chapos ishte qe ta udheheqin banden Sinaloa njeri prej tyre.

Jul. 19, 2018

El Chapo season 3