Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p

Fear the Walking Dead 2x14

Wrath

Travis është i verbër njëanshëm nga refugjatët e ri në hotel. Ndërkohë, Niku duhet të marrë vendimin për t’u larguar nga kolonia ose të qëndrojë me Lucianen.

Oct. 02, 2016

Fear the Walking Dead season 2