Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Game of Thrones 8x1

King's Landing

Jon dhe Daenerys mbërrijnë në Winterfell dhe priten me mosbesim. Sami mëson për fatin e familjes së tij. Cersei i jep Euronit shpërblimin që ai kërkon.

Apr. 14, 2019

Game of Thrones season 8