Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Game of Thrones 8x3

Episode 3

Mbreti i Natës dhe ushtria e tij mbërrijnë në Winterfell dhe beteja e madhe fillon.

Apr. 28, 2019

Game of Thrones season 8