Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Game of Thrones 8x5

Episode 5

Varys tradhton mbretëreshën dhe Daenerys sjell ushtrinë në Kings Landing për betejën përfundimtare.

May. 12, 2019

Game of Thrones season 8