Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Game of Thrones 7x1

Dragonstone

Aria niset drejt jugut. Xhon organizon mbrojtjen e Veriut. Sersi përpiqet të gjejë aleatë. Semi përshtatet me jetën e tij të re në Olldtaun. Deneris kthehet në shtëpi.

Jul. 16, 2017

Game of Thrones season 7