Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Game of Thrones 7x3

The Queen's Justice

Daneris takon Xhonin. Sersi fiton një aleat të ri. Semi përballet me veprimet e tij.

Jul. 30, 2017

Game of Thrones season 7