Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Game of Thrones 7x4

The Spoils of War

Daenerys kundërsulmon. Jaime përballet me një situatë të papritur. Arya kthehet në shtëpi.

Aug. 06, 2017

Game of Thrones season 7