Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Marvel's The Punisher 2x1

Roadhouse Blues

Ndërkohë që udhëtonte mes Michiganit, Franku ndalon për të pirë një birrë në një lokal pranë rrugës.Por ai nuk qëndron dot larg telasheve.

Jan. 18, 2019

Marvel's The Punisher season 2