Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Marvel's The Punisher 2x11

The Abyss

Mahoney dhe Franku pësojnë aksident gjatë rrugës për në komisariat. Nga ana tjetër, Curtisi plagoset dhe Amy arratiset. Madani takon Kristën për të sqaruar disa gjëra me të, ndërkohë që Russoja përshëndetet me djemtë.

Jan. 18, 2019

Marvel's The Punisher season 2