Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Marvel's The Punisher 2x7

One Bad Day

Billy bashkë me grupin e tij organizojnë një grabitje por do të përballen me Frankun. A do të mund ta vrasë më në fund Franku Billyn?

Jan. 18, 2019

Marvel's The Punisher season 2