Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Narcos: Mexico 1x5

The Colombian Connection

Një kërcënim trondit Mikën. Félix mendon për një të ardhme më të mirë për kartelin e Guadalaharës.

Nov. 16, 2018

Narcos: Mexico season 1