Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Power 1x5

I Gotta Go

Ghost me Tommyn përpiqen të gjejnë kush ka vrarë Annibalin. Angie gjen aleatë të rinj dhe krijon një plan. Tasha ka probleme për të plotësuar dëshirën e së bijës dhe fillon të dyshojë mbi të shoqin.

 

 

Shkarko & Shiko 

Jul. 12, 2014

Power season 1