Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Power 2x7

You're Not the Man

Tommy shqetësohet pasi Holly flet me policinë. Ghosti shpjegohet përpara Angelas.

Jul. 25, 2015

Power season 2