Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Power 2x8

Three Moves Ahead

Ghost përpiqet të distancohet nga Lobos përpara se ta kapë Angela.

Aug. 01, 2015

Power season 2