Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Power 6x1

Murderers

Ghost dhe Tommy fillojnë një luftë të ashpër mes tyre, duke akuzuar njëri-tjetrin për tradhti. Të gjithë janë në kërkim të vrasësit të Angelas, ndërsa Tasha përgatitet për t’u hakmarrë për Terryn.

Aug. 25, 2019

Power season 6