Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Power 6x10

No One Can Stop Me

Jamesi do të bëhet guvernator shteti, duke lënë jetën e tij kriminale pas edhe nëse me këtë duhet të refuzojë njerëzit pranë tij. Është e mundur kjo apo është thjesht iluzion?

Nov. 03, 2019

Power season 6