Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Power 6x13

It's All Your Fault

Tommy kërkon të hakmerret për vrasjen e LaKeishas. Elisa Marie heton se çfarë gjendet në USB-në që i ka dhënë babai. Tommy duhet ta shkatërrojë provën dhe mund t’i duhet ndihma e Ghostit për ta marrë…

Jan. 19, 2020

Power season 6