Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Power 6x14

Reversal of Fortune

Tensioni rritet kur Tate paguan Dren për të vrarë Ghostin. Urrejtja e Tates për St. Patrickun e shtyn të gënjejë kur merret në pyetje nga policia. Policia është shumë pranë arresstimit të St. Patrickut për vrasjen e Silverit.

Jan. 26, 2020

Power season 6