Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Power 6x15

Exactly How We Planned

Kur Ghosti shpallet si kandidat për Guvernator, kjo e afron një hap më shumë me një botë plotësisht të ligjshme. Ai shpejt zbulon se një nga armiqtë e tij të shumtë, po realizon një plan që i ndryshon jetën përgjithmonë.

Feb. 09, 2020

Power season 6