Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Power 6x2

Whose Side Are You On?

Tommy qëndron i fshehur pasi Mustangu i tij mbushet me plumba. Tensioni rritet midis Ghostit dhe Jasonit. Tasha ballafaqohet me Ghostin për Terry Silverin.

Sep. 01, 2019

Power season 6