Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Power 6x4

Why Is Tommy Still Alive?

Tasha ndez një zjarr të ri. Ghosti shfrytëzon burimet e tij në një përpjekje për të vrarë Tommyn. Tariq po punon me italianët dhe Dre formon një aleancë të pamundur. Proctor zbaton një plan për të fituar kujdestarinë e vajzës së tij.

Sep. 15, 2019

Power season 6