Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Power 6x5

King's Gambit

Tasha i kthehet zakoneve të vjetra kur mbledh ushtarë për perandorinë e re. Tariq i bën një mashtrim Vincentit. Proctor paralajmëron Tommyn për një spiun të ri. Ghost planifikon të sillet me spiunin në një mënyrë tjetër.

Sep. 22, 2019

Power season 6