Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Power 6x7

Like Father, Like Son

Pasi familja St. Patrick bashkohet përsëri, Ghost dhe Tasha mendohen si të edukojnë Tariqun. Keisha krijon armiq të rinj në oranizatën e Tommyt. Jason cakton Tommyn dhe Ghostin të punojnë bashkë.

Oct. 06, 2019

Power season 6