Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Power 6x8

Deal With The Devil

Federalët zbulojnë më shumë mbi Tommyn dhe trembin LaKeishan për të bashkëpunuar. Ghost ndërpret marrëdhënien me një aleat. Tasha përballet me miken e saj të vjetër.

Oct. 13, 2019

Power season 6