Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p

Sherlock 1x1

A Study in Pink

Veterani i luftës Xhon Uatson kthehet në Londër duke kërkuar një vend ku të qëndrojë. Ai takon Sherlok Holmsin, një detektiv këshillues, dhe shumë shpejt të dy e gjejnë veten duke gërmuar në një sërë “vetëvrasjesh” në seri.

Jul. 25, 2010

Sherlock season 1