Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p

Sherlock 1x2

The Blind Banker

Në Londër fillojnë të ndodhin vdekje misterioze, të shoqëruara me simbole të vjetra, të cilat e drejtojnë Sherlok Holmsin dhe Xhonin te një sindikatë sekrete kriminelësh kinezë të quajtur “Zambaku i zi i ujit”.

Aug. 01, 2010

Sherlock season 1