Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p

Sherlock 1x3

The Great Game

Majkrofti ka nevojë për ndihmën e Sherlokut, por një organizator i pamëshirshëm krimesh e përfshin Sherlokun në një lojë hutuese për zgjidhjen e disa krimeve nëpërmjet një sërë pengjesh, të cilët ai i përdor për të transmetuar fjalët e tij.

Aug. 08, 2010

Sherlock season 1