Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Stranger Things 1x2

Chapter Two: The Weirdo on Maple Street

Lucas, Mike dhe Dustin përpiqen të bisedojnë me vajzën që e gjetën në pyll. 

Jul. 15, 2016