Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Stranger Things 1x3

Chapter Three: Holly, Jolly

Nancy e shqetësuar kërkon Barbaran dhe zbulon se me çfarë është marrë Jonathani. Joyce është e bindur se Willi po përpiqet të flasë me të.

Jul. 15, 2016