Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Stranger Things 1x4

Chapter Four: The Body

Duke refuzuar të pranojë që Willi ka vdekur, Joyce përpiqet të komunikojë me djalin e saj. Djemtë e ndryshojnë Eleven që të mos bjerë në sy. Jonathani dhe Nancy krijojnë një aleancë të pazakontë.

Jul. 15, 2016