Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Stranger Things 1x7

Chapter Seven: The Bathtub

Eleven përpiqet të gjejë Will, Lucas përhap lajmin e mbërritjes së një njeriu të keq, ndërsa Jonathan dhe Nancy i tregojnë policisë çfarë kishte kapur kamera.

Jul. 15, 2016