Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Stranger Things 1x8

Chapter Eight: The Upside Down

Dr.Brenner mban për të pyetur Hopperin dhe Joycen ndrëkohë që djemtë presin me Elevenin tek palestra. Tek Willi, Nancy dhe Jonathan përgatiten për luftë.

Jul. 15, 2016