Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The 100 7x10

A Little Sacrifice

Sheidheda bën lëvizjen e tij. Ndërkohë, një Dishepull shkon si mashtrues.

Aug. 05, 2020

The 100 season 7