Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The 100 7x5

Welcome to Bardo

Octavia njihet me një botë krejt të re. Ndërkohë, Murphy dhe Emori luajnë të besojnë.

Jun. 17, 2020

The 100 season 7