Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The 100 7x6

Nakara

Clarke dhe miqtë e saj e gjejnë veten në një planet që nuk është ashtu siç duket.

Jun. 24, 2020

The 100 season 7