Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The 100 7x8

Anaconda

Clarke përballet me një kundërshtar të ri. Një lidhje befasuese na merr përsëri në të kaluarën dhe apokalipsin bërthamor që shkatërroi Tokën.

Jul. 08, 2020

The 100 season 7