Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The 100 7x9

The Flock

Murphy dhe Indra duhet të qetësojnë një situatë të tensionuar. Ndërkohë, miqtë e vjetër bëjnë aleanca të reja.

Jul. 15, 2020

The 100 season 7