Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Gifted 1x1

eXposed

Një çift suburban është i detyruar të ikë nga një qeveri armiqësore pasi fëmijët e tyre adoleshentë fillojnë të tregojnë se posedojnë disa fuqi mutante.

Oct. 02, 2017

The Gifted season 1