Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Gifted 1x11

3 X 1

Tensionet godasin mutantët; Reedi ka frikë për sigurinë e familjes së tij dhe rimendon për bashkimin; Dr. Campbell i propozon Jaceit një program të përmirësuar që mund të ndryshojë gjithçka.

Jan. 01, 2018

The Gifted season 1