Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Gifted 1x12

eXtraction

Episodi 12 dhe 13 ( I FUNDIT )

Dr. Campbell merr pjesë në një samit anti-mutant, duke u përpjekur të marrë programin kombëtar Hound dhe disa nga ekipi në Shtabin Mutant shkon në një mision të rrezikshëm për të ndaluar përpjekjet e tij.

Jan. 15, 2018

The Gifted season 1