Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Gifted 1x3

eXodus

Në përpjekje për t’u bashkuar me njëri-tjetrin, Reeds bën një marrëveshje me Shërbime e ruajtjes ndërkohë që Caitlin dhe fëmijët kërkojnë ndihmë nga dikush jashtë kompleksit. Thunderbird fillon të mësojë Blinkun si të përdorë fuqitë e saj.

Oct. 16, 2017

The Gifted season 1