Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Gifted 1x4

eXit Strategy

Mutantët sajojnë një plan për të mposhtur Shërbimet e ruajtjes. Eclipse shkon për të kërkuar informacion tek një mik i vjetër . Lauren dhe Andy tentojnë të kombinojnë fuqitë e tyre për të ndihmuar grupin.

Oct. 23, 2017

The Gifted season 1