Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Gifted 1x5

BoXed In

Jace, motivuar nga e kaluara e tij tragjike, përdor të gjithë fuqinë e Shërbimit të ruajtjes për të gjetur Organizatën e mutantëve. Blink përballet me shkaktaren e ëndrrave të saj të çuditshme.

Oct. 30, 2017

The Gifted season 1