Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Gifted 1x6

got your siX

Thunderbirdi kryen një mision për të marrë përgjigje për atë që ka ndodhur me shokun e tij. Laurena takon një mik të ri me fuqi të dobishme.

Nov. 06, 2017

The Gifted season 1