Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Gifted 1x8

threat of eXtinction

Grupi përballet me një kërcënim kur zbulojnë se një refugjat i ri është një spiun që punon për Shërbimet Sentinel; Reed viziton babanë e tij të huaj dhe mëson sekretet që mund të duken të dobishme.

Nov. 20, 2017

The Gifted season 1