Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Gifted 1x9

outfoX

Ekipi zhvillon një plan të rrezikshëm për të ndihmuar mutantët që janë në kujdestarinë e Shërbimeve të Sentinelit. Reed zbulon detaje për Andin dhe Lauren në lidhje me historinë e familjes së Struckers që mund të provojë të jetë një ndërrues i lojërave.

Dec. 04, 2017

The Gifted season 1