Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Gifted 2x10

eneMy of My eneMy

Streha e mutantëve është në dyshime nëse duhet të kërkojë ndihmë nga Rrethi i Brendshëm. Andy dëshiron të bashkohet me të atin pasi mëson se edhe ai ka fuqi mbinatyrore.

Jan. 01, 2019

The Gifted season 2