Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Protector 1x9

Episode 9

Kur largohet nga skena e krimit Hakani ndeshet me diçka të papritur. Kemali rrezikon vendin e tij për të zbuluar më shumë të dhëna për Të Pavdekshmin.

Dec. 14, 2018

The Protector season 1